STUDIO BIG PROJECT

Galeria

Uniwerstal Białystok

Nie dawno mieliśmy okazję wykonać stronę internetową dla UNIWERSTAL Sp. z o.o.
Strona jest prosta i czytelna, aby łatwo zapoznać się z usługami oferowanymi przez firmę: skup złomu, autokasacja, ważenie pojazdów czy sprzedaż gazów technicznych.

Sprawdź na: uniwerstal.pl

Princesse - Salon Ślubny

Na zlecenie salonu ślubnego Princesse odświeżyliśmy istniejącą już stronę internetową. Teraz jest dostosowana również do urządzeń mobilnych. Poza tym strona zyskała zupełnie nową szatę graficzną, a piękne zdjęcia uprzyjemniają naszą wizytę.

Zajrzyj na: princesse.com.pl

AleZioło.pl - sklep internetowy

Internetowy sklep zielarski AleZioło.pl istniał w sieci już od kilku lat, jednak potrzebował aktualizacji oprogramowania oraz dostosowania do urządzeń mobilnych. W skelpie znajdziesz szeroki wybór prodóktów zielarskich, medycznych i suplementów diety. Polecamy sklep dla osób cenniących ziołolecznictwo oraz inne produkty naturalne.

Odwiedź sklep: aleziolo.pl

Barfne Podlasie - strona

Oto kolejna z wykonanych przez nas stron internetowych, efekt dalszej współpracy z firmą Barfne Podlasie. Ciekawym rozwiązaniem jest video w tle strony głównej oraz zwijane menu. Barfne Podlasie zajmuje się sprzedażą naturalnej karmy dla psów i kotów. Nazwa słusznie kojarzy się z dietą "Barf".

Sprawdź: barfnepodlasie.pl

Barfne Podlasie - szyld

Początek naszej współpracy z firmą Barfne Podlasie to projekt i realizacja szyldu oraz okleiny drzwi. Szyld jest wykonany metodą nadruku bezpośrednio na materiał, co zapewnia mu dobrą jakość oraz trwałość. Okleina drzwi to folia typu One Way Vision - z zewnątrz widoczna jest reklama, a od wewnątrz pozostawia widoczność.

Kamon Pralnia Dywanów

Nasza realizacja strony internetowej dla firmy Kamon. Strona jest prosta i przejrzysta, podobnie jak oferta pralni. Firma jest na rynku od 2009 roku. Specjalizuje się w profesjolanym praniu dywanów i wykładzin. W skrócie: oddajesz stary dywan, który wraca do Ciebie jak nowy.

Stronę znajdziesz pod adresem: pralniadywanowkamon.pl

Ikea dowóz Białystok

Firma korzysta z wykonanej przez nas strony internetowej. Bezpośrednio przez stronę możesz napisać wiadomość z zapytaniem lub od razu przesłać formularz z zamówieniem. W Białymstoku brakuje sklepu Ikea, ale wszystkie produkty możesz zamówić bez wychodzenia z domu.

Sprawdź stronę na: ikeabialystok.pl

forMEN

Na zlecenie tej firmy wykonaliśmy grafikę wielu billboardów reklamowych, na bazie dostarczonych projektów. forMEN to sklep z eleganckimi garniturami polskiego krawiectwa. Znajduje się przy ul. Zwycięstwa 18 w Białymstoku, polecamy.

Blink Białystok

Na życzenie firmy Blink Białystok wykonaliśmy stronę informacyjną. Została wykonana w stylu 'One Page', czyli na jednej stronie mamy dostępne przystkie zakładki występujące kolejno o sobie. Strona, aby spełniała swoje zadanie jest prosta i przejrzysta.

Sprawdź: blink.bialystok.pl

Wizytówki

Poglądowo umieściliśmy tu naszą wizytówkę. Jeżeli chciałbyś zamówić własny projekt lub uaktualnić swoją obecną wizytówkę - zróbmy to! Napisz korzystając z formularza na stronie Kontakt.

© Big Project Studio

Wróć na górę